אודותינו

מספר הניתוחים בישראל זינק ב-60% בתוך 10 שנים, בין השנים 1990 ל-2000. כאשר התחזית היא שבשנת 2015 יעלה מספר הניתוחים בעוד כ-50%.

בפועל פועלים בישראל 711 רופאים מרדימים ועל פי מחקרים עד שנת 2015 יידרשו כ-300 רופאים מרדימים מומחים נוספים. רפואה מרדימה אינה התמחות מבוקשת, בין השאר משום שיש בה מעט מאד פרקטיקה פרטית. התוצאה היא היעדר התמחות, שחיקה גדולה של רופאים מרדימים, וטעויות הנובעות ממנה.

קבוצת רופאים מומחים בע”מ קמה כדי לספק לכם שירות איכותי, מקצועי ומיומן של הרדמה עם הביטחון שיש מי שמעניק לכם ליווי אישי מתחילת התהליך ועד סופו ומחויב לשמירה על שלומכם בכל רגע בתהליך.

קבוצת רופאים מומחים בע”מ מספקת מערך שירותי רפואה רחב היקף בתחום ההרדמה, ופונה לשלושה סגמנטים עיקריים :

  • שירותי הרדמה למטופלים פרטיים – תפקידה של הרדמה בעולם הרפואי, הוא לחסוך מהמטופל את הכאב הכרוך בטיפול רפואי, ואת ההתמודדות עם הפחד המלווה הליכים רפואיים פולשניים. אלא שרבים חוששים לא רק מההליך עצמו, אלא גם מההרדמה ומהשלכותיה. כיום יש פיתרון לחרדות ולפחדים, ניתן לבחור באופן אישי הן את המנתח והן רופא מרדים . צוות מרדימים בע”מ מלווה את הלקוח משלבים המקדימים ועד סיום הפרוצדורה יד ביד.
  • שירותי הרדמה לרופאים ומרפאות פרטיות בתחום טיפולי השיניים ובכלל – מרפאות המבקשות להרחיב את מגוון הטיפולים הניתן ללקוח ולכלול טיפולים בסדציה ובהרדמה כללית, על ידי רופאים מרדימים מומחים שהוסמכו לכך.
  • שירותי הרדמה חיצוניים לבתי חולים – החל מהשמת רופאים מרדימים בהתאם לצרכי הארגון, ועד לייעוץ מערכתי לייעול מערך ההרדמה, החוסך לארגון זמן וכסף. השירותים ניתנים לבתי חולים ומוסדות רפואיים פרטיים הזקוקים לרופאים מרדימים מומחים בזמינות מלאה

אנו מקפידים על התאמת הרופאים המרדימים לסוגי הניתוחים ולדרישת הלקוחות, במטרה לספק מענה איכותי ומדוייק, לפי צרכי המוסד הרפואי וההליכים המתבצעים בו. כל שירותי ההרדמה של החברה ניתנים על ידי אנשי מקצוע בעלי נסיון רפואי, המשתלבים בתוך הפעילות השוטפת של הלקוח, ומאפשרים לו לעבוד באופן יעיל ואיכותי ולהעלות את היקף הפרוצדורות שהוא מבצע באופן שוטף.

הסגל הרפואי שלנו

המייסד והמנהל הרפואי של החברה, ד”ר סטניסלב אהרון, בעל נסיון של יותר משני עשורים משמש כיום גם כמרדים בכיר בבית החולים על שם שיבא בתל השומר. הצוות הרפואי של החברה נבחר בקפידה, וכולל מרדימים מומחים ובכירים, בעלי נסיון רפואי רב ממיטב המוסדות הרפואיים בארץ ובחו”ל.

 ערכי הליבה שלנו:

מקצועיות, איכות, שירות ועמידה בלוחות זמנים מתוך הכרות מעמיקה עם תחום ההרדמה, ומתן פתרונות רפואיים הנבנים במיוחד עבור הלקוח, מתוך שיתוף פעולה.